Про компанію ITPosluga.org.ua

Компанія ITPosluga.org.ua

Служба сервісу з інформаційних технологій створена в 2011 році. З початку формування діяльності компанії було поставлено чимало завдань (від простого налаштування роутера до побудови і запуску в роботу інформаційних комп’ютерних систем підприємств з нуля, з подальшим технічним обслуговуванням), своєчасне вирішення яких дозволило успішно розвиватися і досягати високих результатів.

Основою стратегією компанії є надання найбільш повного сервісу для клієнтів, що включає в себе: надання якісних послуг, використання передових технологій і великий IT досвід наших співробітників. Завдяки цьому ми завоювали постійних клієнтів, і маємо можливість будувати довгострокові плани, реалізація яких приносить компанії процвітання.
Наші Клієнти успішно зосереджуються на основних бізнес-процесах, не відволікаючись на непрофільні види діяльності, зокрема обслуговування IT структури та інформаційної безпеки свого підприємства.

Служба сервісу з інформаційних технологій є надійним діловим партнером і будує довгострокові взаємини з Клієнтами на взаємовигідній основі.

Спектр послуг:

Висока якість

Забезпечення постійної роботи ІТ інфраструктури.

Гарантія відповідності

Консультації та підтримка технiчними фахiвцями

Думаємо про витрати клієнта

Мінімізація витрат на експлуатацію та підтримку ІТ інфраструктури.