Системне адміністрування / IT аутсорсінг офісів та підприємств

modern_office
polomka_pc
IT worker drawing a diagram of the Domain Name System (DNS) technology used on the Internet to resolve a domain name to its IP address.

IT аутсорсінг офісів та підприємств

Надаємо разове або абонентське обслуговування комп’ютерної техніки.

Доступні рішення:

  • Абонентське обслуговування передбачає регулярне виконання профілактичних робіт, що істотно підвищує працездатність а так само відмовостійкість обладнання та програмного забезпечення. Отримання консультаційних послуг в сфері інформаційних технологій допоможе Вам завжди йти в ногу з прогресом, використовуючи технології, що дозволяють скоротити витрати і максимально збільшити безпеку протікання критично важливих бізнес-процесів. Також співпрацюємо з постачальниками послуг зв’язку (інтернет, телефонія, хостинг і т.д.).

 

  • Разове обслуговування — це роботи по виявленню збоїв в роботі комп’ютерів і відновлення працездатності, адміністрування операційних систем робочих станцій і серверів, організація нових робочих місць, інформаційна безпека і багато іншого.

 

  • Можливе обслуговування підприємств разово на певний період часу, з наступним переходом на абонентське обслуговування за договором.
Послуги
абонентське і разове обслуговування комп’ютерів і комп’ютерної техніки для організацій від телефонних консультацій до повного супроводу інформаційної системи підприємства
монтаж, настройка мережевого обладнання, СКС
інформаційна безпека
аудит Вашого ПО, перехід на безкоштовне програмне забезпечення
IT-аутсорсинг
послуги віддаленого системного адміністратора

Наші фахівці допоможуть в питаннях налаштування або обслуговування комп’ютерів