Види хостингу для розміщення сайту

kakoy-vibrat-hostingЩо таке сайт з точки зору простого відвідувача? Це контент (текст, графіка або відео), тобто якісь файли (HTML файли, картинки, відео файли і ін). Для того, щоб відвідувачі могли подивитися або завантажити ці файли, вони повинні десь зберігатися і повинні бути доступні. Так ось, сайти зберігаються на жорстких дисках спеціальних комп’ютерів. Ці комп’ютери називаються серверами. Відмінність сервера від зазвичай комп’ютера в тому, що він повинен бути постійно доступний (включений і з’єднаний з інтернетом) і оснащений спеціальним програмним забезпеченням. Кожен сайт в інтернеті розташований на якомусь сервере.Предположім, ви створили сайт і вирішили розмістити його в інтернеті. З цим вам допоможе хостинг …
Хостинг або хост (від англ. Hosting) — це послуга з надання ресурсів (дискового простору) для фізичного розміщення інформації на сервері, що постійно перебуває в мережі.
Хостер, хостинг провайдер або хостінг компанії — інтернет компанія, яка надає послуги хостингу.Основна функція хостингу — зберігати ваш сайт на своїх серверах і зробити так, щоб сайт завжди був доступний відвідувачам. Саме тому потрібно ретельно підійти до вибору хостингу.Якісний і надійний хостинг грає найважливішу роль. Якщо сервер (або хостер, хостинг провайдер), перестане справлятися зі своєю основною функцією, це може дуже погано позначитися на вашому сайті:

  • Він буде недоступний користувачам або повільно працювати;
  • Пошукові системи не зможуть індексувати сайт.

Види хостингу

 

За умовами надання послуг, можна виділити платний і безкоштовний хостинг.
Безкоштовні хостинги — розміщують сайти безкоштовно, але мають ряд недоліків. Такі як:

  • розміщення реклами хостингу на вашому сайті;
  • повільніше платного;
  • ненадійний;
  • в деяких випадках відсутність PHP і інших потрібних функцій.

 

Платний хостинг — це значить, що ви будете платити певну суму за використання хостингу. Найчастіше сума залежить від якості послуг, що надаються.

За типом наданого ресурсу хостинги діляться на:

  1. Віртуальний хостинг. Це вид хостингу, при якому багато сайтів розміщується на одному сервері. Це найекономічніший вид хостингу і він підходить для невеликих сайтів.
  2. Віртуальний виділений сервер (VDS або VPS) -При замовленні цього хостингу вам надається місце на диску, частина загальної пам’яті і процесорний час сервера. Виглядає для користувача так само, як і як виділений сервер, але фізично на одному реальному сервері розташовується декілька віртуальних серверів.
  3. Виділений сервер. Вам надають в користування сервер цілком. Хостинг компанія буде відповідальна за обслуговування хостингу. Цей вид хостингу підійде під важкі і великі проекти або інтернет сервіси.
  4. Колокація (Colocation). Хостинг провайдер надає місце в датацентрі (місце, де розташовані сервери і додаткове обладнання) провайдера для обладнання клієнта (зазвичай шляхом монтажу в стійці) і підключення його до інтернету.